Formy płatności

W Montax Sp. z o.o. masz następujące możliwości płatności:

1. Za pobraniem
Możesz zapłacić za zamówienie przy odbiorze od kuriera.

2. PayPal
Zapłać za pośrednictwem PayPal, korzystając z informacji zapisanych na Twoim koncie klienta PayPal, bez konieczności ponownego wprowadzania danych płatniczych.

3. Proforma
Po wybraniu tej opcji płatności otrzymasz dokument na swój adres e-mail z kwotą zamówienia oraz numerem konta do zapłaty. Realizacja zamówienia w tym przypadku rozpocznie się dopiero po rozliczeniu płatności lub po otrzymaniu od Państwa potwierdzenia przelewu.

4. Przelewy 24
Za pośrednictwem platformy Przelewy 24 możesz zapłacić szybko i wygodnie. Możesz zapłacić za pomocą karty VISA lub Mastercard. Posiada również opcję płatności Blikiem.

5. Przelew 14 dni
Dla firm i instytucji publicznych chętnie dostarczamy towar na przelew odroczony, jednak zastrzegamy sobie prawo do kontroli. Po otrzymaniu faktury przelewacie Państwo kwotę do zapłaty na nasze konto bankowe w terminie płatności podanym na fakturze.

** Uwaga

Płatność i wysyłka szkła

Ze względu na zwiększone ryzyko stłuczenia podczas wysyłania ramek do zdjęć, koszyki zawierające produkty z prawdziwym szkłem będą wysyłane do nas na żądanie. W takim przypadku nie oferujemy wyboru warunków płatności. Najpierw sprawdzimy opcje wysyłki ze szkłem i skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub e-mailem.