Ramy do obrazów, szyny galeryjne, nośniki reklamy od 2005 roku

19 lat MONTAX®

Zaufało nam tysiące małych i dużych przedsiębiorstw, instytucji publicznych jak i klientów indywidualnych. Tysiące zrealizowanych zamówień uczyniły nas ogólnopolskim liderem wśród producentów ram do obrazów.

Nasze atuty:

  • Szeroki wybór asortymentu
  • Hala produkcyjna o powierzchni 4000 m2
  • Staranna produkcja
  • Wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim stażem
  • Profesjonalne i szybkie doradztwo
  • Bezpłatne wyceny
  • Konkurencyjne ceny
  • Szybka i niezawodna dostawa

Dostawy realizujemy na terenie całego kraju jak i również poza jego granicami. Małe zamówienia dostarczamy już w 24h!. Pomimo to nie przestajemy w poszukiwaniu coraz lepszych rozwiązań, których najlepszym recenzentem jest Nasz Klient.

Kilka słów o nas:

W pierwszych dniach firma zatrudniała 5 osób, zaczynając bez dobrych warunków produkcyjnych oraz zapasów magazynowych, ale za to z dużym zapałem i pasją. Obecnie jako firma z niemal 50 współpracownikami na pokładzie, oferujemy różnego rodzaju ramy aluminiowe, passe-partout, szyny galeryjne, nośniki reklamy. Montax swój wyjątkowy rozwój, pomimo dużej konkurencji na rynku, zawdzięcza przede wszystkim świetnym współpracownikom. To dzięki ich pasji i zaangażowaniu poszerzamy nasze możliwości. Wkładając wiele pracy w utrzymanie rosnącej ilości naszych Klientów naturalnym krokiem w rozwoju stało się rozszerzenie działalności poprzez rozbudowanie firmy. W 2014 roku dobudowaliśmy drugą część hali produkcyjnej, aby sprostać wymaganiom Klientów i przyśpieszyć dostawy. Dysponując dużą halą magazynową mamy ogromne możliwości utrzymania szerokiego asortymentu w dużej gamie kolorystycznej. Dzięki temu możemy zaoferować niskie ceny!

Nad produkcją czuwa nasz sztab wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim stażem, który dba o najwyższą jakość produkowanych materiałów. Systematycznie inwestujemy w nowoczesne technologie, podnosząc wymagania jakościowe produkowanych materiałów.

Produkując ramy dbamy o środowisko. Energię którą potrzebujemy do wyprodukowania ram pozyskujemy z odnawialnych źródeł.


Sklep internetowy MONTAX.pl

Już od początków działalności w 2005 roku głównym modelem współczesnej dystrybucji był sklep internetowy.

Otrzymane od Państwa zamówienia po ich kontroli niezwłocznie przekazujemy na halę produkcyjną, gdzie w krótkim czasie towar jest bezpośrednio produkowany lub jako produkt gotowy na stanie magazynowym przygotowany do wysyłki. Ostatnim etapem jest kontrola jakości i staranne pakowanie. 

UWAGA: Wysyłamy bezpłatne próbki kolorów profili, aby mogli Państwo dokonać właściwego wyboru. Najważniejsza dla nas jest satysfakcja Klienta.

Pomoc i doradztwo

Na pytania „wokół obrazu“ chętnie odpowie Państwu zespół MONTAX® - jesteśmy zawsze telefonicznie lub mailowo do Państwa dyspozycji.

Zespół MONTAX® jest tu dla Ciebie!

MONTAX Sp. z o.o.
Aleja Milenijna 9
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Tel.: +48 95 752 43 98
E-mail: info@montax.pl