Wskazówki do czasu dostawy

Czas dostawy podawany jest w oparciu o dostawy na terenie Polski i określają maksymalny czas między zawarciem umowy a doręczeniem przesyłki. Większość artykułów jest dostępnych na stanie magazynowym i są przygotowane do wysyłki maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych, inne produkty jak np. ramy do obrazów i passe-partout są produkowane na zamówienie. Jednak w naszych fabrykach o łącznej powierzchni ok. 4000m² jesteśmy w stanie wyprodukować nawet duże ilości i docięcia na wymiar w krótkim czasie. Dokładamy wszelkich starań, aby wysłać zamówienia na czas biorąc pod uwagę standardowy czas realizacji dostawy przez firmy kurierskie i spedycyjne.

Jeśli Państwa zamówienie powinno zostać dostarczone w szybkim i dokładnym terminie, prosimy o wpisanie takiej informacji w uwagach podczas składania zamówienia lub zamówienie przesyłki ekspresowej po konsultacji z naszym zespołem.

Jeśli zamówią Państwo w ramach jednego zamówienia wiele elementów, dla których obowiązuje różny czas dostawy, wyślemy wszystkie produkty w jednej przesyłce, chyba że uzgodniono z Państwem inaczej. W tym przypadku obowiązuje dłuższy czas dostawy wybranych artykułów dla ogólnej przesyłki.

Informacje o sposobie obliczania czasu dostawy

Termin dostawy przy zamówieniach z przedpłatą rozpoczyna się w dniu złożenia dyspozycji przelewu w banku, przy zamówieniach o innej formie płatności w dniu zawarcia umowy i kończy się z końcem ostatniego dnia okresu dostawy. Jeśli ostatni dzień okresu dostawy przypada na sobotę, niedzielę lub święto doręczenie nastąpi w następnym dniu roboczym.