Płyty piankowe (Foamboard)

Szukasz sposobu na to, aby stworzyć solidne i trwałe podłoże do obrazu, zdjęcia, wydruku czy plakatu? W takim razie płyta piankowa (foamboard) o grubości 5mm to doskonały wybór dla Ciebie.

Dzięki swojej strukturze materiał ten idealnie nadaje się do wycinania, gięcia i klejenia, co pozwala na dostosowanie go do niestandardowych kształtów, formatów i rozmiarów. Sprawdzi się zatem idealnie do montażu plakatów, grafik oraz innych prac plastycznych.

Oferowany przez nas produkt występuje w wielu różnych rozmiarach oraz dwóch uniwersalnych kolorach – czarnym oraz białym. Ponadto został on wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest niezwykle trwały i odporny na wszelkie uszkodzenia.

Płyta piankowa 5 mm
Foamboardy są zbudowane z umieszczonej wewnątrz pianki polistyrenowej oraz papierowej warstwy pokrywającej. Dzięki temu stanowią one doskonałą kombinację niewielkiej masy, stabilności i atrakcyjnego wyglądu. Produkty nie zawierają freonów, a ich wartość pH, która wynosi 7,5 sprawia, że spełniają one najwyższe standardy jakości. Artykuły idealnie nadają się do projektów wielkoformatowych, a także do kaszerowania.

Wskazówka:
Do łatwego montażu Państwa zdjęć i passe-partout polecamy nasze samoklejącepłyty piankowe.

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego produktu, nasi doświadczeni pracownicy chętnie Ci pomogą. Doradzimy Ci, który produkt najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i zapewnimy Ci fachową pomoc w realizacji Twojego projektu.

Zapraszamy do zakupu oraz zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas produkt, który idealnie dopasuje się do Twojego projektu i spełni Twoje oczekiwania.