Ramy zatrzaskowe Security

Jest to produkt, który sprawdzi się w miejscach szczególnie narażonych na uszkodzenia czy kradzieże. Najczęściej spotkany jest w muzeach, jednak przydać się może także w placówkach użytku publicznego czy też miejscu pracy.

Ramy zatrzaskowe Security zwykle zabezpieczają znajdujący się w jej wnętrzu wartościowy przedmiot przed dostępem do niego osób nieupoważnionych. Mogą być to obrazy, stare fotografie czy też ważne dokumenty. Format naszego produktu dopasować można do dowolnego typu grafiki. Możliwa jest także opcja przycięcia w niestandardowym wymiarze na osobne zamówienie Klienta. Ramy zatrzaskowe zabezpieczane są poprzez brak uchwytu, w który zwykle wyposażane są standardowe opcje. To właśnie dzięki temu otwarcie odbyć się może wyłącznie przy użyciu odpowiedniego narzędzia.

Profil, wykonany z aluminium, jest delikatnie zaokrąglony. Szyba zabezpieczona jest folią antyrefleksyjną, która chroni przed wpływem promieni ultrafioletowych, emitowanych przez światło słoneczne oraz płowieniem umieszczonych wewnątrz grafik.