Profile aluminiowe w metrach

Dostępne w naszej ofercie profile aluminiowe to konstrukcje z zasady niezwykle proste, a przy tym bardzo estetyczne i uniwersalne.
Dlatego też tak powszechnie wykorzystywane są w różnorodnych nośnikach reklam i nie tylko, nadając im elegancji oraz wyróżniając na tle innych materiałów. Firma Montax oferuje Państwu produkty wykonywane z najwyższą precyzją oraz idealnie odpowiadające potrzebom każdego Klienta. Dbając o najwyższą jakość każdego wyrobu proponujemy szeroki wybór kolorów (z palety RAL) oraz wymiarów (szerokości i wysokości). Z rozwiązaniami Montax każde przedsięwzięcie zyskuje doskonały wygląd, a przy tym jest odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniami czy wpływem negatywnych warunków zewnętrznych. Listwy aluminiowe są bardzo trwałe i można odpowiednio dopasować je do każdego formatu ulotki, plakatu, obrazu czy innego nośnika reklamy.

Każdy profil aluminiowy dostępny w naszym sklepie skręcany jest w narożnikach, a żeby wymienić obraz, wystarczy odkręcić jedną krawędź (zasada sideload), co jest czynnością bardzo łatwą i szybką. Rozwiązanie to szczególnie sprawdza się wtedy, gdy obraz nie musi być często wymieniany.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi produktami.