Systemy zawieszeń i aluminiowe szyny galeryjne

Na niniejszej stronie prezentujemy Klientom nowoczesne systemy zawieszeń oraz akcesoria do nich. Prezentowane tu produkty umożliwią doskonałą ekspozycję dowolnego rodzaju plakatów, reklam czy dzieł sztuki. Bez względu na to, czy zamówią Państwo nasze szyny galeryjne na wymiar lub w zestawach oraz linki czy haczyki do obrazów – dostarczone przez nas produkty z pewnością nie zawiodą Państwa oczekiwań.

System szyny galeryjnej składa się z profilu aluminiowego, na którym można zawiesić jedną lub więcej ram za pomocą linek do zawieszania i haczyków do obrazów. Ramy aluminiowe powinny być zawsze zawieszone na dwóch linkach, a haczyki do obrazów na dwóch skrajnych zawieszkach.

Dzięki temu, że prezentowane w tej kategorii aluminiowe szyny galeryjne wykonane zostały z solidnych i wytrzymałych materiałów, wyroby te są trwałe i z powodzeniem eksponują różnego rodzaju dzieła sztuki. Nieważne przy tym, czy stosuje się je w warunkach domowych, czy może raczej w kinie, salonie wystawowym czy innym obiekcie kulturalnym. W zależności od modelu szyny posiadają oświetlenie. Dodatkowo ogromną zaletą naszych systemów do zawieszenia obrazów jest to, że pomimo swojej funkcjonalności, to wciąż rozwiązania, które bardzo estetycznie się prezentują.