Szyny galeryjne

Nowoczesne systemy zawieszeń, które polecamy naszym klientom, można wykorzystać do ekspozycji dzieł sztuki, plakatów czy innych prac. Szyny galeryjne to znakomity sposób na utworzenie tymczasowej galerii na ścianie, suficie oraz ramie okiennej - montaż instalacji zajmuje niewiele czasu i stwarza wiele możliwości konfiguracyjnych. Część prezentowanych prac można zawiesić wyżej tworząc ciekawy wizualnie efekt.

Praktyczne i estetyczne systemy do ekspozycji.

Szyny galeryjne występują w różnych rozmiarach, można je także przycinać tak, żeby idealnie pasowały do obrazu w ramie. Poszczególne modele różnią się także między sobą kolorem i szerokością poszczególnych elementów. Z naszych systemów do zawieszania prac i plakatów korzystają galerie sztuki oraz inne placówki kultury. Można je także spotkać w biurowcach, gdzie pełnią funkcję wygodnego narzędzia do pokazywania prezentacji materiałów reklamowych.

Zachęcamy Państwa do przejrzenia naszej oferty z szynami galeryjnymi. Nasi doradcy pozostają do Państwa dyspozycji i w razie pytań chętnie odpowiedzą na Państwa wątpliwości.