Nowa odsłona sklepu Montax.pl

W ciągu ostatnich kilku miesięcy sklep internetowy z aluminiowymi ramami Montax.pl, został całkowicie przeprojektowany i rozszerzony o wiele nowych funkcji. Mamy nadzieję, że nowy wygląd przypadnie Państwu do gustu i że z łatwością się w nim Państwo odnajdą. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

Dotychczasowi klienci

Już zarejestrowani Klienci, którzy niedawno złożyli zamówienia, mogą zalogować się za pomocą swojego adresu e-mail. Wszystko, co muszą Państwo zrobić, to utworzyć nowe hasło, klikając w opcję "Zapomniałem/-am hasła" i wprowadzić swój adres e-mail w celu uzyskania linku potwierdzającego. Dystrybutorzy logują się również bezpośrednio na www.montax.pl

Historia zamówień

Ze względu na dużą ilość danych, historia zamówień nie mogła zostać przeniesiona. Zespół MONTAX® chętnie Państwu pomoże, jeśli nie mogą Państwo znaleźć poprzednich zamówień w swoich wiadomościach e-mail.

Zamówienia

Jeśli logowanie bez nowej rejestracji nie jest możliwe, mogą Państwo złożyć zamówienie jako gość. Znajdziemy Państwa dane.

Chętnie przyjmujemy zamówienia również drogą mailową na adres info@montax.pl

Dostęp dla dystrybutorów

Przejęliśmy prawie wszystkie dostępy dystrybutorów, prosimy o zdefiniowanie nowego hasła. Uprzejmie prosimy nowych dystrybutorów i sprzedawców o przesłanie prośby o aktywację tutaj