Ramy do obrazów od producenta

18 lat MONTAX® 

Ramy do obrazów, szyny galeryjne, nośniki reklamy

MONTAX® jest producentem ram do obrazów z aluminium, szyn galeryjnych, passe-partout, ram zatrzaskowych, innych nośników reklamy i zaopatruje np. firmy, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą lub instytucje publiczne bezpośrednio z fabryki. Firma została założona w 2005 roku przez obecną prezes zarządu Darię Zimmer. Od tego czasu MONTAX® stale się rozwija i już od dawna stał się jednym z głównych producentów w sprzedaży bezpośredniej w branży reklamowej i ram do obrazów.

Własna produkcja w Polsce w fabryce o powierzchni ok. 4000m² pozwala nam na stałe zapewnienie dobrej jakości naszych produktów oraz krótkich terminów dostawy. Nawet duże ilości i wymiary na zamówienie nie stanowią problemu, aby dostawa nastąpiła w krótkim terminie. W MONTAX® otrzymają Państwo wszystko z jednej ręki. Proces realizacji zamówień jest dobrze zorganizowany, od produkcji ram do obrazów lub szyn zatrzaskowych na wymiar poprzez własną kontrolę jakości do odpowiedniego opakowania. W celu optymalizacji Państwa kosztów opakowania i przesyłki łączenie różnych elementów zamówienia jest oczywiste.

Sklep internetowy MONTAX.pl

Już od początków działalności w 2005 roku głównym modelem współczesnej dystrybucji był sklep internetowy.

Przychodzące zlecenia są natychmiast po ich kontroli przekazywane do fabryki, gdzie w krótkim czasie towar jest bezpośrednio produkowany lub jako produkt gotowy na stanie magazynowym przygotowany do wysyłki.

W celu zamówienia odpowiedniego profilu i koloru ramy, chętnie wyślemy Państwu bezpłatne próbki. Jest to dla Państwa udogodnienia, ponieważ produkty na wymiar, takie jak np.: ramy do obrazów, szyny galeryjne i passe-partout nie podlegają zwrotowi.

Pomoc i doradztwo

Na pytania „wokół obrazu“ chętnie odpowie Państwu zespół MONTAX® - jesteśmy zawsze telefonicznie lub mailowo do Państwa dyspozycji.

Twój zespół MONTAX® jest tu dla Ciebie!

MONTAX Sp. z o.o.
Aleja Milenijna 9
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Tel.: +48 95 752 43 98
Faks.: +48 95 752 43 99

E-mail: info@montax.pl