Potykacz Silverline

Potykacz Silverline

od 413,23 
brutto

Alternatywny potykacz 25 mm do wersji Standard, w korzystnej cenie

więcej
srebrny mat
Potykacz Silverline Indoor

Potykacz Silverline Indoor

od 378,78 
brutto

Stojak reklamowy do wnętrz: lekki i stabilny

więcej
srebrny mat
Potykacz Standard

Potykacz Standard

od 358,08 
brutto

Stojak reklamowy z ramką zatrzaskową 32 mm

więcej
srebrny mat
Szyld do potykacza

Szyld do potykacza

od 55,52 
brutto

Szyld biały do potykaczy w formie A

więcej

Podstawka do potykacza

Podstawka do potykacza

od 54,80 
brutto

Stabilna podstawka z ocynkowanej stali

więcej

Stojaki reklamowe, potykacze aluminiowe

Są one bardzo praktycznym nośnikiem różnego typu reklam graficznych, którego nie sposób przeoczyć. Potykacze niejako stają na drodze potencjalnych odbiorców umieszczonych w nich materiałów promocyjnych, zachęcając do zatrzymania się i zapoznania z treścią.

Znajdź stand odpowiedni dla swoich potrzeb!

Na niniejszej stronie prezentujemy Państwu naszą bogatą i zróżnicowaną ofertę potykaczy. Podobnie jak w przypadku pozostałych naszych produktów, również aluminiowe stojaki reklamowe zostały opracowane z największą starannością zarówno pod względem wyglądu, jak i aspektów praktycznych. Standy to w końcu nośniki znajdujące szerokie zastosowanie w marketingu.

Oferowane przez nas potykacze doskonale sprawdzają się w ekspozycji plakatów w formacie A1 bądź kilku mniejszych wydruków. Poza tym wśród naszych rozwiązań znajdą Państwo także warianty odpowiednie dla formatu A2 a nawet A0.

Reklamuj swoją firmę praktycznie i skutecznie!

Promocja produktów lub usług za pomocą grafik bądź innych wydruków umieszczonych w naszych standach to naprawdę skuteczna forma przykuwania uwagi potencjalnych klientów. Dzieje się tak, ponieważ aluminiowe potykacze reklamowe umożliwiają estetyczną i wyrazistą ekspozycję obrazu, a ich zawartość może w łatwy sposób zostać zmieniona. Dzięki dwóm zatrzaskowym ramom ta sama (bądź zupełnie inna!) reklama może docierać do przechodniów zbliżających się do Państwa lokalu z obu stron. Nawet jeśli potencjalny klient zdąży minąć wystawiony przed lokal potykacz, wystarczy, że odwróci głowę, a będzie mógł zapoznać się z umieszczoną w nim treścią.

Standy tego typu można spotkać bardzo często w centrach handlowych, przed różnego rodzaju sklepami, przy rozmaitych punktach gastronomicznych i w wielu innych miejscach. Łatwo je zauważyć, dlatego tak dobrze sprawdzają się np. jako nośnik informacji o aktualnych promocjach. Jeżeli chcielibyście Państwo zamówić któryś z naszych stojaków, zapraszamy do wyboru najbardziej odpowiedniego dla Waszych zastosowań modelu.