Stojaki informacyjne, wystawiennicze

Efektowna i przystępna dla Klientów prezentacja oferty zawsze jest dobrze widziana w ich oczach, przyciągając wzrok oraz podnosząc renomę firmy. Jednym z najlepszych sposobów na prezentację produktów lub usług są stojaki informacyjne, w których można umieszczać ulotki, plakaty, a także inne dowolne materiały reklamowe. W tej kategorii znajdziecie Państwo wysokiej klasy stojaki wystawiennicze, które wykonano z doskonałej jakości materiałów, dzięki czemu są one bardzo stabilne i odporne na rozmaite uszkodzenia. Dzięki różnym formatom i wysokościom, łatwo znaleźć rozwiązanie odpowiednio dostosowane do własnych potrzeb, które ustawione wewnątrz firmowych pomieszczeń, z pewnością spełni swoje zadanie.

Wszystkie stojaki prezentują się bardzo efektownie, wpływając pozytywnie na odbiór oferty przez Klientów.

Stojaki reklamowe na ulotki, foldery, broszury i plakaty

Jak najlepiej zaplanować działania marketingowe? Przede wszystkim warto zadbać o to, by oferta była widoczna dla wszystkich. Aby tego dopilnować należy zaopatrzyć się w solidnie wykonany, prosty i jednocześnie funkcjonalny reklamowy stojak na ulotki, foldery, broszury i plakaty. Taki produkt idealne przyda się podczas różnego rodzaju konferencji i targów. Można go również ustawić po prostu w sklepie czy w siedzibie firmy. W prosty sposób umożliwia potencjalnym Klientom zapoznanie się z ofertą.

Każdy nasz reklamowy stojak na foldery, broszury, plakaty czy ulotki został wykonany z wielką starannością, dzięki czemu z powodzeniem będzie służył swoim użytkownikom przez długi czas. Wśród propozycji znajdują się modele zarówno jedno- jak i dwustronne. Różnorodność kształtów oraz liczby kieszeni umożliwi każdemu wybranie najbardziej optymalnego rozwiązania.

Stojak informacyjny

Stojak informacyjny

od 290,03 
brutto

Z ramą zatrzaskową Silverline 25 mm, narożniki owalne, łączna wysokość ok. 100 lub 120 cm

więcej
srebrny mat
Stojak na foldery i ulotki

Stojak na foldery i ulotki

od 290,03 
brutto

Stojak na foldery z akrylową kieszenią na prospekty formatu A4

więcej
srebrny mat