Tablice informacyjne, szyldy ścienne i tabliczki na drzwi

Nie ma lepszego sposobu na znakowanie wejść, drzwi czy dróg ewakuacyjnych od tabliczek informacyjnych, które znajdziecie Państwo poniżej. Są to produkty wykonane z wysokiej jakości profili aluminiowych, w związku z czym są bardzo odporne na rozmaite uszkodzenia i warunki zewnętrzne, utrzymując efektowny wygląd przez wiele lat.

Oferowane przez nas produkty pomogą gościom trafić do Państwa domu lub mieszkania czy np. siedziby firmy, pomieszczenia służbowego lub gabinetu. Doskonale wiemy, że każdy obiekt zasługuje na indywidualnie dobrane rozwiązanie, dlatego w naszym asortymencie znajdą Państwo tablice informacyjne na drzwi w wielu różnych kształtach i rozmiarach. Dzięki temu każdy będzie w stanie wybrać produkt, który w pełni wpasuje się w estetykę danego budynku.

Każda proponowana przez nas tablica na drzwi została zabezpieczona specjalną folią antyrefleksyjną, dzięki której jest ona odporna na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Aby ją zamontować wystarczą kołki bądź taśma dwustronna, która każdorazowo znajduje się w zestawie wraz zamówionym towarem. Zapraszamy do zapoznania się z produktami i do zakupów.
Tabliczka na drzwi 15

Tabliczka na drzwi 15

od 15,39 
brutto

Tabliczka przydrzwiowa o profilu zaciskowym 15 mm

więcej
srebrny mat
Tabliczka na drzwi 26

Tabliczka na drzwi 26

od 17,11 
brutto

Tabliczka przydrzwiowa o profilu zaciskowym 26 mm

więcej
srebrny mat
Szyld ścienny Arcus

Szyld ścienny Arcus

od 22,02 
brutto

Idealne rozwiązanie do znakowania pomieszczeń oraz dróg ewakuacyjnych w budynkach

więcej
srebrny mat