Szyldy ścienne i tabliczki na drzwi

Są niezbędne do oznaczania wejść do budynków, znajdujących się w nich lokali, poszczególnych pokoi lub innych pomieszczeń, a także drzwi i dróg ewakuacyjnych. Szyldy ścienne i tabliczki przydrzwiowe, które znajdą Państwo w naszym sklepie, dzięki nowoczesnemu wzornictwu, precyzyjnemu wykonaniu oraz bardzo prostemu montażowi chętnie wykorzystywane są w biurowcach, placówkach służby zdrowia, jak i w wielu innych obiektach użyteczności publicznej. W ofercie posiadamy ponadto rozwiązania, które świetnie sprawdzają się w budownictwie mieszkaniowym

Jasna informacja dla gości lub klientów

Oferowane przez nas produkty pomogą gościom trafić do Państwa domu lub mieszkania czy też np. siedziby firmy, pomieszczenia służbowego lub gabinetu. Zamieszczone na nich informacje przedstawione są nie tylko w bardzo elegancki, lecz przede wszystkim dobrze widoczny i jasny dla każdego sposób.

Poza tym doskonale wiemy, że każdy obiekt zasługuje na indywidualnie dobrane rozwiązanie, dlatego w naszym asortymencie znajdą Państwo szyldy ścienne oraz tablice informacyjne na drzwi w wielu różnych kształtach i rozmiarach. Dzięki temu każdy będzie w stanie wybrać produkt, który w pełni wpasuje się w estetykę danego budynku.

Aby zamontować wybrany przez Państwa produkt wystarczą kołki bądź taśma dwustronna, która każdorazowo znajduje się w zestawie wraz zamówionym towarem. Umieszczenie szyldu na ścianie bądź tabliczki na drzwiach jest w związku z tym szybkie i bezproblemowe.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami i do zakupów.

Tabliczka na drzwi 15

Tabliczka na drzwi 15

od 20,33 
brutto

Tabliczka przydrzwiowa o profilu zaciskowym 15 mm

więcej
srebrny mat
Tabliczka na drzwi 26

Tabliczka na drzwi 26

od 22,64 
brutto

Tabliczka przydrzwiowa o profilu zaciskowym 26 mm

więcej
srebrny mat
Szyld ścienny Arcus

Szyld ścienny Arcus

od 26,64 
brutto

Idealne rozwiązanie do znakowania pomieszczeń oraz dróg ewakuacyjnych w budynkach

więcej
srebrny mat