Koszty przesyłki

Obowiązują dla zamówień w sklepie internetowym www.montax.pl według prezentowanych cen.

Podane ceny obejmują wszystkie koszty związane z transportem, takie jak np. opakowania, firmy transportowej czy dopłaty paliwowej.


Polska

Przesyłka drobna netto (brutto)
16,90 (20,79) PLN

Przesyłka standard netto (brutto) 32,90 (40,47) PLN

Przesyłka gabaryt netto (brutto)
50,90 (62,61) PLN

Przesyłka dłużycowa netto (brutto)
156,90 (192,99) PLN* Od wartości zamówienia powyżej 1500 zł netto (z wyłączeniem przesyłek dłużycowych) koszty przesyłki gratis.

Wysyłki zagraniczne

Wysyłki zagraniczne nie są możliwe bezpośrednio przez sklep internetowy.
Ze względu na zwiększone ryzyko stłuczenia podczas transportu, ramy do obrazów z prawdziwego szkła wysyłamy za granicę tylko w wyjątkowych przypadkach i w większych ilościach.

W celu zamówienia z wysyłką zagraniczną prosimy o kontakt na nasz adres e-mail: info@montax.pl

Kategorię przesyłki znajdą Państwo na stronie szczegółowej danego produktu.
Przy zamówieniu artykułów z różnych kategorii przesyłki, bierzemy pod uwagę wyłącznie koszty przesyłki wyższej kategorii.

Do kategorii elementów drobnych zaliczają się np. zestawy montażowe, haczyki do obrazów i linki.

Do kategorii gabaryt zaliczają się np. ramy w formacie standardowym powyżej A0 (84 x 118,9 cm), docięcie na wymiar ram o obwodzie powyżej 380 cm, listwy o długości powyżej 200 cm oraz docięcia profili aluminiowych o długości krawędzi wewnętrznej powyżej 190 cm.

Do kategorii dłużyca zaliczają się np. listwy o długości 300 cm, profile aluminiowe w metrach o długości równej i powyżej 300 cm oraz docięcia profili aluminiowych o długości krawędzi wewnętrznej powyżej 290 cm.

Przesyłka ekspresowa

Jeśli Państwa zamówienie powinno zostać dostarczone w szybkim terminie i życzą sobie Państwo przesyłkę ekspresową prosimy o kontakt z zespołem MONTAX.


Wysyłamy DPD, UPS, FedEx.